HPL Gentas +48 786 200 743

Klinika CitiDoctor, Kijów, Ukraina

Klinika CitiDoctor, Kijów, Ukraina

Panele HPL G – Com we wnętrzu kliniki CitiDoctor, Kijów, Ukraina.

Tak się składa, że najczęściej dla każdego z nas wizyta u lekarza to stres i niepokój.
Wnętrza szpitali nie wzbudzają dobrego nastroju, a raczej powodują szybkę chęć powrotu do domu.
Nic dziwnego, że podczas aranżacji prywatnych klinik, designerzy zastanawiają się nad stworzeniem przyjemnej atmosfery, w której pacjent poczułby się komfortowo.

Prezentujemy zdjęcia z kliniki CitiDoctor, gdzie firma Genfasad Ukraina stworzyła jaskrawe, a jednocześnie przytulne wnętrze dzięki wykorzystaniu paneli HPL Gentaş. Poczekalnia, recepcja i ściany w gabinetach – wszystko to firma Genfasad Ukraina wykonała zachowując najwyższą jakość i krótki termin realizacji.

Poniższe wnętrze zapewni pacjentom oczekującym na wizytę lepsze samopoczucie, a centrum medyczne nie będzie już kojarzyło się tylko z chłodną i zimną atmosferą. Obserwujemy trend odchodzenia od gołych, zimnych ścian z tanim materiałem, które przez tyle lat były standardem w medycznych zakładach.
Panele HPL Gentaş są o wiele korzystniejszym rozwiązaniem w porównaniu do tańszych materiałów.
Dzięki wysokiej jakości i bardzo długiej żywotności HPL nie potrzebuje stałej renowacji co go bardzo wyróżnia na tle konkurencji.

Panele HPL Gentaş G – Com®  to jeden z najlepszych materiałów do zastosowania w placówkach medycznych. Nowoczesna technologia produkcji HPL powoduje, że panel jest odporny na bakterie i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo materiał jest wodoodporny, nie osiada na nim kurz i jest bezpieczny dla zdrowia.
Szeroka gama wzorów i kolorów, z których może być wykonana powierzchna pozwala na wiele możliwości zastosowania paneli HPL Gentaş G – Com® w Państwa projektach.