HPL Gentas +48 786 200 743

GRUPA GENTAŞ

GRUPA GENTAŞ

Gentas Group została założona w 1972 r. w prowincji Bolu w pobliżu Mengen «GENTAŞ ŞİRKETLER GRUBU», od roku 1991 ma status otwartej

spółki akcyjnej, a jej transakcje giełdowe są prowadzone na IMKB (Giełda Papierów Wartościowych w Stambule). Misją grupy jest stała rozbudowa i rozwój, mocno skoncentrowany na zadowoleniu klientów, jak również konkurowanie na rynku międzynarodowym oferując produkty, które nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko.

Grupa osiągnęła wiodącą pozycję w branży, miała ogromny wkład dla rozwoju tureckiej gospodarki, stwarzając wiele miejsc pracy, stała się chlubą kraju. Posiada certyfikat jakości ISO 9001 – 2000, który jest najważniejszym wyznacznikiem międzynarodowych standardów jakości. Jej głównym celem jest odpowiadanie na potrzeby klientów, potwierdzając swój wysoki poziom na rynku międzynarodowym oraz realizacja projektów z wykorzystaniem własnych materiałów. W 2014 roku grupa GENTAŞ otrzymała bardzo prestiżowy znak jakości Turkey of Quality. Jest to dowód na to, że firma stosuje najwyższej jakości materiały, co zasadniczo wpływa na końcowy efekt w projektach.

GENTAŞ GROUP stale uaktualnia swoją politykę, aby dostosować się do dynamicznie zmieniającego świata biznesu, a także odpowiednio szybko i elastycznie reagować na potrzeby rynku. W ramach tej polityki firma zaczęła przykładać większą wagę do pracy skoncentrowanej głównie na klientach, biorąc sobie za główny cel ich zadowolenie. Właśnie w tym kierunku stale rozwijane są strategie marketingowe.

GENTAŞ GROUP zajmuje się produkcją paneli HPL od 1997 roku. W 2008 roku została przeprowadzona renowacja całego sprzętu GENTAŞ GROUP, a dane produkcyjne wskazywały 18 000 000 m.kw. Produkty są dostarczane na 5 kontynentów. Oficjalnym przedstawicielem marki w Polsce jest firma GENFASAD.