HPL Gentas +48 786 200 743

Lockers Schowki z HPL GENTAŞ

Lockers Schowki z HPL GENTAŞ

Szafki (od inż. Locker) lub szafki na zmianę ubrania, rzeczy osobiste są szeroko stosowane w centrach handlowych, centrach fitness, basenach itp Szafki Szafki HPL GENTAŞ- z najbardziej niezawodnych metod realizacji sklepu. Rozwiązanie rzeczy osobiste gości i pracowników. Szafki Szafki z HPL GENTAŞ – prawdopodobnie jedynym poprawnym rozwiązaniem dla miejsc o dużej wilgotności – parków wodnych, stref połączonych z prysznicami. Szafki schowki z HPL z GENFASAD – Optymalny stosunek ceny do jakości.

Na szafki szafki można zawiesić kłódki z kluczem mechanicznym lub jakiegoś mechanicznego urządzenia PIN. Na siłowni, basenów, lodowisk, parków wodnych – jest specjalne rozwiązanie. To połączenie elektronicznej blokady. Elektroniczny zamek szyfrowy składa się z dwóch podstawowych części: czytnika informacji identyfikacji oraz  mechanizmu blokującego.

Te dwa urządzenia są połączone ze sobą pętlą danych. Czytnik także służy jako uchwyt do otwierania drzwi szafki. Oraz czytnik  konstruktywnie wykonany, mechanizm blokujący w pojedynczym urządzeniu z wewnętrzną informacją zasilania elektrycznego.

GŁÓWNE ZALETY HPL szafki plastikowe:

Wandaloodporna (odporna na zadrapania, uszkodzenia mechaniczne, graffiti)
Odporność na wilgoć (nie jest uszkodzona i nie koroduje w nadchodzących latach)
Szerokie kolory Din – w galerii można wybrać szeroką gamę kolorów jak jednolitych kolorach i wystrój z drewna, kamienia i tak dalej.
Szeroka możliwość wykończenia i projektowania form – w panelach HPL umożliwiają perforację, frezowanie rysunków i napisów, i tak dalej.