HPL Gentas +48 786 200 743

Sanitarne Przegrody z paneli HPL

Przegrody Sanitarne

Jak powszechnie wiadomo, panele HPL GENTAŞ są samonośne oraz wodoodporne. Dzięki tym dwóm właściwościom są one szeroko wykorzystywane w pomieszczeniach sanitarnych (toalety, kabiny prysznicowe). Materiał jest także wykorzystywany z powodzeniem do produkcji mebli, szafek ubraniowych, przebieralni, a także blatów pod umywalki. Tak szerokie zastosowanie pozwala na stworzenie jednolitego stylu w projektowanym pomieszczeniu. Oferujemy szeroki asortyment rozwiązań kolorystycznych oraz wzorniczych przy projektowaniu kabin toaletowych wykonanych z paneli HPL GENTAŞ. Posiadamy kilka modeli przegródek (opcja z nóżkami lub bez) oraz drzwi o wielu kształtach geometrycznych.

Kabiny toaletowe wykonane z HPL GENTAŞ wprowadziliśmy także na rynek światowy. Jest tylko kilku producentów na świecie, którzy zajmują się wyłącznie wytwarzaniem wysokojakościowych przegród toaletowych wykonanych z HPL.

Wybierając kabinę wykonaną z paneli HPL, otrzymują Państwo najlepszy produkt odporny na wandalizm, odpowiedni dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak: centra hadlowe, lotniska, szpitale, hale sportowe, szkoły. Ze względu na niemal zerową absorpcję wody jest to najlepszy materiał do wyposażenia parków wodnych bądź pomieszczeń o zwiększonej wilgotności. Jak dotąd, żaden inny materiał (płyty wiórowe, szkło impregnowane, drewno, płyty MDF itd.), nie spełnił oczekiwań klientów tak jak panele HPL.