HPL Gentas +48 786 200 743

Zewnętrzne HPL GENTAŞ

Zewnętrzne HPL GENTAŞ

Przewiewnośc fasad – wydajny system technologii skladający się z materiałów powłokowych montowanych na stali ocynkowanej, stali nierdzewnej lub aluminium ramą do warstwy nośnej ściany lub monolitycznej płyty. Dzięki cyrkulacji powietrza między elewacją frontową i boczną ściankąjest usówana wilgoć z kondensacji.

Wszystkie łączniki systemów elewacji wentylowanych są uniwersalne, które pozwalają  nam rozwiązywać skomplikowane zadania architektoniczne i projektowe, począwszy od klasyki do krawędzi tnącej.

Wentylowane przednie panele HPL GENTAŞ- to trwałe rozwiązania w nowoczesnym budownictwie. Ze względu na właściwości płyt HPL , GENFASAD tworzy niezawodne, wysokiej jakości rozwiązania dla danego projektu.

Dobrze zachowana fasada – to nie tylko twarz budynku, a jego wizerunek i reputacja. Aby zrobić wrażenie, fasada musi być utrzymywana w dobrym stanie. Prace nad rewitalizacją, remontami  i urządzeniem dekoracji fasad budynków , domów i wszelkich obiektów –  to jeden z najważniejszych obszarów działalności firmy budowlanej GENFASAD. Ze względu na szereg nowoczesnych materiałów i technologii naprawy elewacji, można wybrać dokładnie to, co jest potrzebne dla ciebie.

Prace nad wentylowanymi fasadami z paneli HPL GENTAŞ wykonywanych przez specjalistów  pomogą dokonać elewacji estetycznych i reprezentacyjnych oraz  trwałych. Jednocześnie rozwiązując wszelkie problemy nie koniecznie związane z estetyczną stroną poglądó, radykalnie zmieniając swój styl ,a izolację ochronną ścian wentylowanych przed  warunkami atmosferycznymi . W celu uniknięcia nieporozumień i zrozumienia dokładnej  wartości  elewacji i posiadania pełnej informacji o jakości, kosztach, złożoności podbudowy całego przedsięwzięcia, specjaliści naszej firmy prowadzą wizytację w terenie oraz szczegółowe obliczenia podsystemu.Biorąc pod uwagę zapotrzebowania i oczekiwania takie jak zaopatrzenie materiałów: wkrętów, klejów, ociepleń, profili ciśnienia i paneli do stworzenia ram i elewacji unikając niepotrzebnych kosztów finansowych. Usługa ta nie jest nieodplatna , zapewniając najwyższy standard jakości, szczegolnie przy niestandardowych rozwiązaniach wykorzystujących panel przedni HPL GENTAŞ (Gentash).

Przy instalacji paneli HPL GENTAŞ, jak i  fasad wentylowanych budynków , istnieją dwa systemy mocowania: widzialne i niewidzialne. Widoczne ( tzw.,,narażone”) możemy zobaczyć bezpośrednio na powierzchni elementów mocujących wentylowanej elewacji – klamry, nity, śruby w zależności od wybranego podsystemu i producenta. Niewidoczny system, jak sama nazwa wskazuje, jest zaprojektowany, aby ukryć wszystkie elementy panelu obudowy. Przy projektowaniu zewnętrznej elewacji wentylowanej HPL, należy wziąć pod uwagę grubość płyty – jest  to związane z montażem systemu oraz  wysokości budynku. Do widocznego systemu mocowania odpowiednie dla wszystkich elewacji jest grubość płyty od 6 mm do 12 mm. Na parter pożądane jest użycie minimalnej grubości od 8 mm, (strefa najbardziej narażona przez czynniki zewnętrzne tj.: wandalizm, maszyny stemple).